کانون قرآن

تشکل دانش آموزی کانون قرآن دبیرستان شهید دستغیب 1 شیراز

تشکل دانش آموزی کانون قرآن دبیرستان شهید دستغیب 1 شیراز

>
به ما امتیاز دهید .
کانون قرآن
کانون در شبکه های اجتماعیآخرین مطالب

## صهیون 3 ##

يكشنبه, ۸ آذر ۱۳۸۸، ۱۲:۴۲ ق.ظ

مطالب زیر با ترکیب این دو روش و بر پایه عقاید صهیونیست‌ها تهیه شده است:

1. تمام یهودیان جهان, دارای یک تابعیتند و آن هم تابعیت اسرائیلی است.

2. هدف صهیونیسم, سیطره یهودیان بر جهان، بر اساس وعده «یَهُوَه»(خدای یهود) است.

یهودیان نقطه آغاز این امر را برپایی حکومت خود در سرزمین موعود(از نیل تا فرات) می‌دانند؛ بر همین اساس، پرچم حکومت صهیونیستها شامل زمینه­ای سفید(سرزمین امن) با دو خط آبی(رود نیل و فرات) و ستاره داوود(علامت پیروزی) خواهد بود (صهیونیستها قصد واقعیشان را این چنین آشکار در پرچم خود بیان کرده‌اند).

3.یهود، تنها نژاد برتر است و باید رهبری جهان بر عهده او باشد و سایر ملتها و ادیان، خادم و زیر دست او باشند.

4.سیاست نقطه مقابل اخلاق است, پس باید در سیاست، اخلاق را کنار گذاشت و برای غلبه بر دیگران از حربه‌های زور، جنگ، تجاوز و ... بهره برد. فضائل اخلاقی و انسانی در عرف سیاسی صهیونیست, در زمره ناپاکیها محسوب شده و کاملاً مردود است.

5. باید سایر  ملتها را در رذایل غرق کرد و از طریق فراهم آوردن اساتید منحرف، خادمان و زنان فاحشه هر چه بیشتر آنها را گرفتار نمود.

6. باید از رشوه، نیرنگ و خیانت تا زمانی که اهداف ما را محقق می‌سازد، بهره برد.

7. باید نگرانی و وحشت ایجاد کنیم تا فرمانبرداری کورکورانه دیگران را برای ما تضمین کند. همین که ما به انسانهای نیرومند و قوی مشهور شویم برای سرکوب هرگونه شورش و عصیان کفایت می‌کند؛ لذا با خشونت و سنگدلی با هر که سد راهمان شود، برخورد می‌کنیم.

8.باید نوعی از اشرافیگری را رواج بدهیم که متکی بر ثروت و علمی باشد که خاص دانشمندان ماست.

9. بر رسانه‌ها ـ این قدرت فعال جهانی ـ برای هدایت افکار عمومی دنیا به سمت و سوی اهداف خود سیطره پیدا خواهیم کرد. همه رسانه‌ها در قبضه قدرت ما هستند، مگر چند رسانه کم اهمیت. این رسانه‌ها را برای ترویج شایعات به کار می‌گیریم تا این که به حقایقی راستین بدل گردند. از این طریق ملتها را مشغول می‌کنیم و آنها را از آنچه برایشان منفعتی در ‌بردارد، باز می‌داریم و کاری می‌کنیم که به دنبال شهوت و خوشگذرانی بیفتند.

10. باید آتش خصومت و کینه‌توزی را میان تمامی گروه‌ها و عقاید برافروخت تا با هم درگیر شوند. باید قدرت را هدف مقدسی قرار داد تا همه گروه‌ها بر سر آن رقابت کنند. از این طریق است که دولتها فرو می‌ریزند و حکومت جهانی ما ساخته خواهد شد.

11.    اکنون ما به برکت وجود وسایل سرّی، در وضعیت دفاعی خوبی هستیم، به گونه‌ای که اگر کشوری به ما حمله کند، کشوری دیگر به دفاع از ما بر‌می‌خیزد.

12.  حربه آزادی، مردم را به مقابله با سنتهای الهی، حتی جنگ با خدا وامی‌دارد. این حربه تنها وسیله ممکن برای هدایت رهبران کشور‌هاست تا در جهت برنامه‌ها و سیاستهای ما حرکت کنند.

13. ملتها وقتی تحت نظر دولتی اسلامی و متدین باشند، احساس آرامش و سعادت می‌کنند، پس باید ایمان به خدا را از مردم بگیریم و دولتهای غیر دینی را تقویت کنیم.

14. باید از عواطف ملتها به نفع خود بهره ببریم. با تحریک احساسات مردم می­توانیم به اهداف خود برسیم. باید بر اندیشه‌ها مسلط شویم و به جای نابود کردن آنها، این افکار را در راستای مصالح و منافع خود هدایت کنیم.

15.  با هدایت افکار عمومی کاری می‌کنیم تا قدرت فکر سالم از مردم گرفته شود, تا جایی که فکر کنند شایعات ما همه حقیقت دارد. کاری می‌کنیم تا کسی تشخیص ندهند کدام وعده‌ها واقعی و کدام وعده‌ها دروغین است. باید کمیته‌ها و هیئتهایی تشکیل بدهیم که اعضای آن با ایراد سخنانی آتشین، وعده­های شیرین بسازند. باید در میان ملتها این اندیشه را ایجاد کرد که آنها سیاست را درک نمی‌کنند و بهتر است آن را برای اهلش بگذارند.

16.برای حکمرانی خود, مدیریت عالی خواهیم ساخت. مدیریتی که مهره­هایش، دست نشانده ما بوده، در تمام دولتها نفوذ داشته باشند. باید همه رهبران تحت امر مدیران, باشند.

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۸۸/۰۹/۰۸
HDI

نظرات  (۱)

]▒▒▒▒▒▒▒██▒▒▒▒███▒▒▒▒██
▒▒▒▒▒▒█▓▓█▒██▓▓▓██▒█▓▓█
▒▒▒▒▒█▓▒▒▓█▓▓▓▓▓▓▓█▓▒▒▓█
▒▒▒▒▒█▓▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒█▓▓█▓▓▓▓▓▓█▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒█▓▓██▓▓▓▓▓██▓▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒█▓█▒▒▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒█▓▓▒▒▓▒▒███▒▒▓▒▒▓▓█
▒▒▒▒▒█▓▓▒▒▓▒▒▒█▒▒▒▓▒▒▓▓█
▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓███▓▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█
▒▒▒▒█▓▓▓█▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓█▓▓▓█
▒▒██▓▓▓█▓▒▒▒آپم ▒بهم▒▒▒▓█▓▓▓██
▒█▓▓▓▓█▓▓▒▒█▓▓█▓▓█▒▒▓▓█▓▓▓▓█
█▓██▓▓█▓▒▒▒█▓▓سر▓▓█▒▒▒▓█▓▓██▓█
█▓▓▓▓█▓▓▒▒▒▒█▓▓▓█▒▒▒▒▓▓█▓▓▓▓█
▒█▓▓▓█▓▓▒▒▒▒▒█بزن█▒▒▒▒▒▓▓█▓▓▓█
▒▒████▓▓▒▒▒▒▒▒█▒▒▒▒▒▒▓▓████
▒▒▒▒▒█▓▓▓▒▒▒▒مرتضی▒▒▒▒▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓█▓█▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒████▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓████
▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓█▒█▓▓▓▓▓▓▓▓█

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی